کتابخانه

روایت خاطرات سیده زهرا حسینی ، که در جنگ بین ایران و عراق را بازگو می کند و به اهتمام اعظم حسینی در قالب کتاب نگاشته شده است.

دانلود رایگان کتاب دا

به قلم زهرا سادات حسینی

کتاب بیشعوری با عنوان فرعی راهنمای عملی شناخت و درمانِ خطرناک‌ترین بیماری تاریخ بشریت، اثری است که می‌توان موضوع آن را روانشناسی، خودشناسی، شخصیت‌شناسی، اختلالات شخصیتی و رفتارشناسی در نظر گرفت اما با این حال، کتاب بیشعوری در درجه اول یک کتاب طنز است.

دانلود رایگان کتاب بیشعور

 

به قلم محمود فرجامی

رمان محاکمه یکی از برجسته‌ترین رمان‌های فرانتس کافکا است. کتابی که دنیای نویسنده – یا همان چیزی که معمولا از آن تحت عنوان دنیای کافکایی یاد می‌کنند – را به بهترین وجه ممکن نشان می‌دهد. کافکا در توضیح آثارش مدام از توصیف و تصویر پرتگاهی درونی سخن می‌گوید و چه در یادداشت‌های روزنامه و چه در نامه‌هایش، دارایی خود را نیرویی می‌داند که در اعماق وجودش به شکل ادبیات متمرکز است. در این کتاب هم نیروی ادبیات را می‌بینیم و هم آن پرتگاهی که مد نظر کافکاست. این رمان در سال ۱۹۲۵ به چاپ رسید.

دانلود رایگان محاکمه

 

به قلم فرانتس کافکا

رمانی اسپانیایی به قلم گابریل گارسیا که شرح زندگی شش نسل خانواده بوئندیا پرداخته شده‌است که نسل اول آن‌ها در دهکده‌ای به نام ماکوندو ساکن می‌شود. ناپدید شدن و مرگ بعضی از شخصیت‌های داستان به جادویی شدن روایت‌ها می‌افزاید.

دانلود رایگان صدسال تنهایی

 

به قلم گابریل گارسیا

سینوهه به قلم میکاوالتاری است که مهمترین نوشته نویسنده و به وقایع دوران آخناتون اشاره دارد.

دانلود رایگان سینوهه پزشک مخصوص فرعون

 

به قلم سید روح الله خمینی

نوشته سیدروح الله خمینی که شامل چهل حدیث که پیرامون مسائل اخلاق و عرفان و اصول عقاید است

دانلود رایگان چهل حدیث

 

به قلم امین جعفری

کتاب کودک درون نوشته مهدی امین جعفری یکی از بهترین کتابهای روانشناسی و دارای ۴ فصل می باشد:

من و حالات من

آسیب شناسی حالات من

شکل مختلف روابط بین افراد

استفاده از حالات من

 دانلود رایگان کودک درون

 

به قلم شارلوت برونته

همان‌طور که از عنوان کتاب پیداست، شخصیت اصلی داستان، دختری به‌نام جین است، که سرگذشت آن به‌صورت اول‌شخص روایت می‌شود و شامل ۳۸ فصل از کودکی تا بزرگسالی است.

دانلود رایگان جین ایر

 

به قلم بزرگ علوی

رمان چشم‌هایش اثر بزرگ علوی یکی از جریان سازترین و تاثیر گذارترین رمان های ایرانی است که نه تنها بر ادبیات بلکه برجامعه ایرانی و حتی تحولات اجتماعی دهه پنجاه موثر بوده است.

دانلود رایگان چشمهایش

به قلم بزرگ علوی

رمانی به قلم الیف شافاک نویسنده ترک تبار که همزمان به دو زبان ترکی و انگلیسی منتشر گردید و به چهل قاعده ای است که رد کتاب از زبان شمس تبریزی درباره عشق بیان می کند

دانلود رایگان چهل قاعده عشق

به قلم شمس تبریزی
دکمه بازگشت به بالا