پرسش و پاسخ

کائنات؛ خداوند

آیا منظور از کائنات همان خداوند است ؟

آیا منظور از کائنات همان خداوند است ؟

 کائنات به زبان ساده یعنی هر چیزی در این دنیا به جز شما و خداوند را کائنات میگویند. در این مطلب می‌خواهم به تشریح کامل اینکه کائنات چیست و کائنات چگونه می‌توانند ما را به اهداف و خواسته‌هایمان برسانند صحبت کنم، در سایر قسمت‌های سایت نیز به طور کلی در مورد کائنات صحبت کردم اما در این قسمت می‌خواهم به نکات خیلی ریز اشاره کنم که کائنات چه هستند؟ و چه کمکی می‌توانند در زندگی ما کنند؟ کائنات چیست و چگونه ما را در رسیدن به اهدافمان یاری می‌رسانند پس تا انتها همراه ما باشید. برای اینکه بتوانید از قانون جذب نهایت استفاده را ببرید باید بدانید که جهان هستی چگونه کار می کند
هر چیزی که در جهان هستی در آسمان و زمین وجود دارد را کائنات می‌گویند، به تمام انرژی‌های حاضر در جهان هستی وجود دارد را کائنات می‌نامند. تمام انسان‌ها، گیاهان، حیوانات، ستارگان، ماه، خورشید، کهکشان، آسمان و…جزئی از کائنات محسوب می‌شوند. کائنات قدرت این را دارند که ما را به تمام اهداف و خواسته هایمان برسانند، یعنی ما می‌توانیم با قدرت کائنات به هر چیزی که بخواهیم در این دنیا برسیم.

کائنات چگونه ما را به خواسته هایمان میرسانند ؟
به طور کلی کائنات به تمام چیز‌هایی که در جهان هستی وجود دارد یا به عبارت دیگر به مجموعه قوانین الهی حاکم بر جهان هستی را کائنات گویند. کائنات و جهان هستی این قدرت را دارند که ما را به هر خواسته و هدفی که داریم برسانند، اما چرا خیلی از افراد به آن هدف و رویایی که دارند نمی‌رسند؟ مشکل از کجاست؟خیلی از افراد می‌دانند که با قانون جذب می‌توانند به خواسته‌ها و اهدافی که دارند برسند اما چرا نمی‌رسند؟ ما دقیقا به طور کامل و جامع راجع به اینکه چگونه از کائنات درخواست کنیم توضیحات کاملی می‌دهیم. این مطلب مطمئنا می‌تواند کمک بزرگی به شما در جهت رسیدن به اهدافتان کند .
مرحله اصلی در جهت رسیدن به آرزوها

قانون جذب

در قسمت قبل اشاره کردیم که قانون جذب کائنات چیست، در این قسمت ۳ مرحله‌ اصلی رسیدن به آرزوها را به شما خواهیم گفت که این ۳ مرحله شامل مراحل زیر می‌باشد:

 برای خوب نگهداشتن احساستان تمارین زیادی وجود دارد روشهای ذیل را امتحان کنید

۱-نوشتن اهداف خود :
یکی از مهمترین کارها در جهت فرستادن ارتعاش در جهت خواسته‌هایمان به کائنات، نوشتن خواسته‌ها و اهدافتان است. تمام خواسته‌هایتان را با تمام جزئیات بنویسید.

هرچه جزئیات خواسته شما کامل‌تر باشد درخواستی که به کائنات و جهان هستی ارسال می‌کنید دقیق تر است و کائنات زودتر جوابتان را می‌دهند .

در نوشتن اهدافتان دقت کنید، باید در هنگام نوشتن رویاها و خواسته‎هایتان حستان خوب باشد. هر چه احساستان بهتر باشد نشانه این است که ارتعاش مثبت اهدافتان را به کائنات ارسال می‌کنید به عنوان مثال :

اگر ویژگی‌های مثبت خانه مورد علاقتان را می‌نویسید به هیچ عنوان نباید حس بد و حس نداشتن خواسته‌یتان را داشته باشید. ممکن است در ابتدا کمی برایتان سخت و دشوار باشد اما به مرور زمان با مداومت در انجام تمرینات می‌توانید به درستی انجام دهید و ذهنتان به صورت خودکار و اتوماتیک در جهت خواسته‎هایتان به کائنات ارتعاش ارسال می‌کند. پس اولین قدمی که باید در جهت درخواست از کائنات انجام دهید اهدافتان را با تمام جزئیات و دقیق بنویسید مطمئن باشید که به آن چیزی که می‌خواهید می‌رسید. اگر به خواسته‌ها و اهدافی که دارید نمی‌رسید مشکل از ارتعاش و نحوه درخواست شما می‌باشد. ممکن است شما درخواست ناخواسته به کائنات داده باشید که خواسته‌هایتان وارد زندگیتان نمی‌شود .

۲-راضی بودن از شرایط الان خود :
باید از شرایط کنونی خودتان احساس رضایت‌مندی داشته باشید، این را بدانید هر چقدر از وضع فعلی خود ناراضی باشید هیچ کمکی به خود نخواهید کرد بلکه بر اساس قانون جذب کائنات مورد نارضایتی بیشتر را وارد زندگیتان خواهند کرد .

همان طور که گفتیم شما همواره در حال فرستادن ارتعاش به جهان هستی هستید که اگر به نارضایتی در زندگی خودتان توجه کنید نارضایتی بیشتری را وارد زندگی خودتان خواهید کرد و برعکس هنگامی که شما از کارکرد فردی خود ابراز رضایت‌مندی کنید باعث می‌شود ذهنتان ارتعاش رضایت‌مندی را بدهد و بیشتر وارد زندگی شما بشود . این قانون جذب در هر زمان و هر مکانی عمل می‌کند.
۳-توجه مثبت و مثبت اندیشی :
حالا که می‌دانید ذهنتان در بیداری در حال ارسال ارتعاش است چه بهتر که به جای فکر و خیال منفی به هر چیز مثبتی در زندگیتان توجه کنید، توجه کردن به خواسته‌ها باعث می‌شود که آن خواسته وارد زندگی شما شود. پس همیشه به جای توجه به ناخواسته‌ها به آن چیزی که دوست دارید داشته باشید و حستان را خوب می‌کند توجه کنید.

افکار ما به ۲ دسته مهم تقسیم می‌شوند : افکار مثبت و افکار منفی

افکار منفی باعث فرستادن ارتعاش منفی در زمینه ناخواسته‌ها و افکار مثبت باعث فرستادن ارتعاش مثبت در زمینه خواسته‌ها و اهدافمان می‌شود به عنوان مثال:

اگر وضع مالی مناسبی ندارید به هیچ عنوان به وضع فعلیتان توجه نکنید، توجه کردن به وضع فعلی و ارسال ارتعاش باعث می‌شود همین وضع برایتان اتفاق بیافتد. در نتیجه به هیچ وجه به وضع و شرایط فعلی خود توجه نکنید و به خواسته‌ها و چیزهای مثبت درون زندگیتان تمرکز کنید.

تنها راه برای تقویت ذهنتان به افکار مثبت تمرین کردن می‌باشد، شما باید تمرین کنید و روزانه حدود ۱ ساعت برای ذهنتان زمان بگذارید. تمارین زیادی در زمینه قانون جذب وجود دارد که من در قسمت اعضای ویژه تمارینی را که روزانه خودم انجام می‌دهم و از آنها نتایج عالی در تمام جنبه‌های زندگی گرفتم برایتان قرار داده‌ام.

۴- احساستان را خوب نگهدارید :
یکی از مهمترین مراحل درخواست از کائنات نگه‌ داشتن احساس خوب است، باید کاری کنید که در زندگی روزمره احساس خوبی داشته باشید، در حالت طبیعی احساس شما بد است و شما با تمرین کردن احساستان را خوب می‌کنید. تمام ما قدرت این را داریم که بتوانیم احساسمان را خوب کنیم.

راه‌های زیادی برای خوب کردن احساستان وجود دارد که مهم‌ترین آن شکرگزاری است. شکرگزاری یکی از مهمترین کارهایی است که شما در طول روز می‌توانید احساستان را خوب نگه دارید .

شما باید بابت هر آنچه که در زندگیتان هست شکرگزاری کنید، باید بابت خواسته‌ها و اهدافتان شکرگذار باشید حتی اگر هنوز به آن هدف و خواسته‌ای که می‌خواهید نرسیده باشید هم باید شکرگذاری کنید.
۵-حرف زدن راجب خواسته :
یکی دیگر از تکنیک‌های مهم برای ارسال دقیق ارتعاش اهدافتان به کائنات صحبت کردن در مورد خواسته‌ها و اهدافتان است. باید راجب خواسته‌ها و اهداف خود صحبت کنید. حرف زدن ارتعاش به شدت قوی به کائنات در جهت خواسته و اهدافتان ارسال می‌کند.

به جرات می‌توان گفت که قدرت کلام خیلی بالاست تا می‌توانید راجع به اهداف و خواسته‌هایتان صحبت کنید به عنوان مثال :

شما میتوانید در مورد یک اتفاق خوب که قبلا برایتان اتفاق افتاده است صحبت کنید یا اینکه خودتان با خودتان راجب اهداف و خواسته‌هایتان صحبت کنید، تکنیک طلایی صحبت کردن راجع به خواسته‌هایتان را در قسمت تمارین اعضای ویژه قرار داده‌ام

تکنیک صحبت کردن راجب خواسته‌هایتان به شدت قوی است. اگر با ایمان و اعتقاد کامل راجع به اتفاقات خوب گذشته و آینده صحبت کنید مطمئن باشید کائنات جواب این ارتعاش به شدت قوی را می‌دهند. حتما در مورد اهداف و خواسته‌ها و اتفاقات گذشته خود صحبت کنید.

برای فرستادن ارتعاش قوی به کائنات می‌توانید علاوه بر صحبت کردن از عبارات تاکیدی استفاده کنید. عبارات تاکیدی همانند صحبت کردن می‌تواند ارتعاش رسیدن به اهدافتان را چندین و چند برابر کنند.

۶-تمرکز کنید :
یکی دیگر از روش‌های درخواست از کائنات تمرکز کردن بر روی خواسته‌هایتان است. برای تمرکز کردن بر روی اهدافتان باید از قبل اهداف‌تان را مشخص کرده باشید.

شما با تمرکز به خواسته‌های خود ارتعاش آن را به جهان هستی ارسال می‌کنید، حواستان باشد که همیشه در زندگی خود به چیز های خوب تمرکز کنید ممکن است شما به چیزهای منفی و ناخواسته‌ها تمرکز کنید؛ پس سریع ذهن‌تان به سمت ناخواسته‌ها رفت می‌توانید کانون توجه ذهنتان را به سمت خواسته‌هایتان ببرید. هر چه بتوانید بیشتر تمرکز کنید بهتر میتوانید از قدرت کائنات برای رسیدن به خواسته ها و آرزوهایی که دارید استفاده کنید.
۷-احساس کردن خواسته‌ها :
مهمترین مرحله برای درخواست اهداف و خواسته‌هایتان از کائنات، احساس کردن خواسته‌هایتان می‌باشد. شما باید اهدافتان را در زندگی خود احساس کنید احساسی که به خواسته‌ها و اهدافتان دارید باید یک حس عالی مثل شور شوق در زندگی‌تان باشد.

احساستان باید طوری باشد که آن خواسته را در همین لحظه در زندگی خود دارید و حس می کنید و از داشتن آن شور و اشتیاق فراوانی دارید. اگر این حس را بتوانید در خودتان کامل نگاه دارید مطمئن باشید به آن چیزی که می‌خواهید ۱۰۰ درصد خواهید رسید.

تنها راه نگهداشتن احساستان تمرین کردن است شما باید هر روز تمرین کنید و نهایتا ۳۰ دقیقه در روز برای ذهنتان زمان بگذارید، همین ذهنتان است که باعث می‌شود شما به اهدافتان برسید توصیه می‌کنم تمارین را جدی بگیرید و با تمام وجود آنها را انجام دهید.

۲- مرحله دوم : باور کردن اهداف خود

 دومین مرحله برای رسیدن به آرزوها و خواسته‌ها این است که باید باورتان را نسبت به خواسته هایتان تغییر دهید. باور شما بر اساس انجام تمرین مداوم درست می‌شود.

باورهای شما بر اساس تکرار افکار در ذهنتان ایجاد می‌شود این افکار می‌توند باعث ایجاد باور ثروت آفرین شود یا اینکه می‌تواند باعث ایجاد باورهای مخرب و نامحدود در زندگیتان شود. باورها در زندگی خیلی مهم هستند شما با یک باور درست می‌توانید بهترین زندگی ممکن را داشته باشید و با یک باور محدود کننده و اشتباه می‌توانید زندگی خودتان را نابود کنید.

تنها راه تغییر باور در زندگی تمرین کردن می‌باشد، شما با تمرین درست و صحیح می‌توانید باور درست را جایگزین باورهای اشتباه و محدود کننده در زندگی کنید. باورهای شما مانند سیمان به ذهنتان چسبیده‌اند و برای تغییر آنها باید زمان و پشتکار داشته باشید. به عنوان مثال: یکی از باور های محدود کننده که خیلی از افراد مذهبی دارند این است که ”پول بد است و ما را از خدا دور می‌کند” این یک باور محدود کننده در زندگی است که اگر این باور را داشته باشید باعث می‌شود پول و ثروت وارد زندگی شما نشود.

یک سری باورها مانع پیشرفت انسان در زندگی می‌شوند، شما باید باورهای نامناسب و اشتباه را پیدا کنید و باورهای درست و ثروت‌ساز را جایگزین باور‌های محدود کننده خود کنید. باید باورتان را در جهت رسیدن به خواسته و اهداف‌تان تغییر دهید، اگر باورتان را تغییر دهید مطمئن باشید که به آن هدف و خواسته‌ای که دارید خواهید رسید.
۳- مرحله سوم : دریافت و رسیدن به خواسته ها
مهمترین مرحله برای درخواست اهداف و خواسته‌هایتان از کائنات، احساس کردن خواسته‌هایتان می‌باشد. شما باید اهدافتان را در زندگی خود احساس کنید احساسی که به خواسته‌ها و اهدافتان دارید باید یک حس عالی مثل شور شوق در زندگی‌تان باشد.

احساستان باید طوری باشد که آن خواسته را در همین لحظه در زندگی خود دارید و حس می کنید و از داشتن آن شور و اشتیاق فراوانی دارید. اگر این حس را بتوانید در خودتان کامل نگاه دارید مطمئن باشید به آن چیزی که می‌خواهید ۱۰۰ درصد خواهید رسید.

تنها راه نگهداشتن احساستان تمرین کردن است شما باید هر روز تمرین کنید و نهایتا ۳۰ دقیقه در روز برای ذهنتان زمان بگذارید، همین ذهنتان است که باعث می‌شود شما به اهدافتان برسید توصیه می‌کنم تمارین را جدی بگیرید و با تمام وجود آنها را انجام دهید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا